O Nas

My szukamy, Ty jeździsz!

Motoryzacyjne Wszystko, czego potrzebujesz

Kupno nowego samochodu to wbrew pozorom nie lada wyzwanie. Dziesiątki marek, setki modeli, tysiące konfiguracji dostępnych na naszym rynku. A Ty szukasz jednego, dwóch aut dla siebie lub firmy. Konkurencja jest na tym rynku ogromna, producenci co chwila prześcigają się w usprawnianiu swoich modeli, nowe, lepsze technologie, co raz bogatsze wyposażenia aut (czasem narzucone wręcz przez aktualne przepisy) – można się pogubić…

Od tego jesteśmy my – ci od samochodów – pomożemy wybrać Ci auto na miarę Twoich potrzeb, poszukamy w tych dostępnych od ręki, a jeśli będziesz chciał/a – skonfigurujemy z Tobą auto do produkcji, dokładnie takie, o jakim marzysz! Oszczędzisz czas, nerwy, pomożemy Ci w realizacji Twoich motoryzacyjnych potrzeb. Działamy na tym rynku od ponad dekady, jesteśmy na bieżąco w aktualnych trendach motoryzacyjnych, wiemy, co który producent oferuje i nad czym warto się pochylić. Jesteśmy pasjonatami motoryzacji – sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

Jak to się zaczęło?

CI OD SAMOCHODÓW – powstaliśmy jako suma doświadczeń i pasji grupy osób, które z jednej strony są pasjonatami motoryzacji, a z drugiej chcą pomagać ludziom i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Do stworzenia rozpoznawalnej marki sama pasja to jednak zbyt mało. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży automotive, doświadczeniem korporacyjnym oraz co równie ważne, setkami zrealizowanych w tym również międzynarodowych kontraktów. Wszystko to sprawia, że każdy z Państwa, naszych Klientów, może oczekiwać od nas ponadprzeciętnej, wielowątkowej obsługi merytorycznej, doradztwa technicznego oraz poprowadzenia przez niełatwy proces pozyskania finansowania na pojazd itp.

Niektórzy z Was już nas znają, niektórzy dopiero poznają. Działaliśmy wcześniej pod marką BMS CARS, ale dzięki Waszym sugestiom – uruchomiliśmy nowy brand – CI OD SAMOCHODÓW – by łatwiej było zapamiętać, bo wszyscy zajmujemy się „rynkiem samochodowym”, bo odświeżenie marki zawsze się przyda!

400+

Zadowolonych klientów

500+

Sfinalizowanych umów

19000+

Kubków kawy

288000 km

Przejechanych na spotkania z Klientami

Poznaj nasz zespół

Edyta Samson

Samochody i motocykle

Edyta to pasjonatka motoryzacji. Uwielbia jak sama podkreśla „ładne samochody”, bierze udział w rajdach Kobiet (od lat m.in. w Arabella Rally), potrafi samodzielnie zmienić koło w aucie, wyciągnąć z tarapatów chociażby przy pomocy gumowego dywanika zakopane w piachu koleżanki itd. Ma wiele pasji, obecnie jest w trakcie robienia prawa jazdy na kat. A – motocykle to również Jej życie! Prywatnie uwielbia rośliny, lubi spędzać rodzinnie czas na łonie natury i uwielbia podróżować.

Michał Walewski

Samochody i motocykle

Michał od zawsze uwielbiał motoryzację i wszystko, co z nią związane. Stopniowo, systematycznie powiększał swoją wiedzę na temat samochodów, tysiące przeczytanych motoryzacyjnych testów, artykułów, setki godzin spędzone w salonach na jazdach testowych, rozmowach z handlowcami o całokształcie motoryzacji.

Pracował w korporacjach, prowadził własne firmy, był handlowcem w motoryzacyjnych markach premium, a teraz wspiera swoim doświadczeniem CI OD SAMOCHODÓW. Uwielbia nowinki technologiczne, a każdy kolejny nowy model samochodu nie ma przed nim tajemnic! Zapalony motocyklista, uwielbia także wyścigi samochodowe i żużel.

Prywatnie – motorowodniak i wielbiciel półwyspu helskiego – tam spotkacie go najczęściej. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, a w okresie jesienno-zimowym – uwielbia SIMRACING i konsole PS5.

Jacek Ulowski

Finansowanie i ubezpieczenia

Ekspert ds finansowania. Ponad 20 lat doświadczenia w finansach. Od ponad 9 lat jako niezależny ekspert leasingu oraz kredytu. Jacek przedstawia wyjątkowe oferty finansowania leasingiem/najmem/kredytem. Pomaga w sfinansowaniu maszyn i urządzeń, inwestycji oraz pozyskaniu dotacji. Dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych – potrafi dopasować finansowanie nie tylko do potrzeb Klienta, ale sprawia, że twarzy Klienta pojawia się uśmiech – po zrealizowanych dzięki Jego pracy marzeniach motoryzacyjnych! Czynny uczestnik spotkań networkingowych, uwielbia spotkania z ludźmi, a prywatnie spełniony mąż, ojciec i od niedawna dziadek, zapalony sportowiec, uwielbia góry, biega w maratonach, ultramaratonach itd.

Przemysław Stasiak

Samochody

Przemek ma dwie pasje – motoryzacja i IT. Uwielbia rozmowy z Klientami, zawsze stara się doradzić im tak, by kupowali samochody dopasowane do siebie i swoich wymagań. Od lat związany z branżą IT, kilka lat temu postanowił spróbować swoich sił w automotive i tak już został! Świat motoryzacji wciągnął Przemka na dobre, jeździ na targi motoryzacyjne, szkolenia, jazdy testowe – wszystko po to, by doradzić Klientowi i pomóc znaleźć odpowiednie auto. 

Pracował w korporacjach, prowadził projekty IT, specjalizuje się w audytach IT  – obecnie pomaga Wam dobrać odpowiednie auto do Waszych potrzeb.

Prywatnie ojciec dwóch córeczek, sportowiec i miłośnik spędzania wolnego czasu na powietrzu.

Adrian Adamus

Samochody

Specjalista przez duże „S”, zwłaszcza od rozwiązywania trudnych problemów. Od lat handlowiec z krwi i kości, swoje doświadczenia i szlify zdobywał w telekomach, następnie w salonach samochodowych. Doradzanie Klientom ma we krwi! Nie chce sprzedać – On sprzedaje, a Klient czuje się zaopiekowany! Sprzedaż doradcza to coś, w czym Adrian odnajduje się doskonale! Interesuje się od lat motoryzacją, potrafi wyszukać dla Klienta prawdziwe „samochodowe perełki”! Czynnie uczestniczy w spotkaniach biznesowych, uwielbia kontakty z ludźmi. Prywatnie zapalony bilardzista grający w squasha, a ostatnio swoich sił próbuje w tańcu towarzyskim.

Damian Jankowski

Detailing

Detailer. Mistrz! Damian od kilkunastu lat czyści, pielęgnuje, poprawia to, co fabryka lub człowiek zepsuł, okleja, kładzie powłoki ceramiczne, hydrofobowe, przywraca dawny blask klasykom, a z nowych samochodów wyciąga blask jakiego nikt nie widział!

Człowiek z pasją, uczestniczy w szkoleniach kilka razy w roku, zdobywa wiedzę i umiejętności od najlepszych – a ostatnio szkoli również innych – już jako ten „najlepszy”! Auto po detailingu Damiana wygląda zdecydowanie lepiej, niż jak wyjechało z fabryki! To prawdziwy pasjonat, mistrz swojego fachu!

Prywatnie również motocyklista kochający góry, kilka razy w roku możecie spotkać go na szlakach, a dodatkowo w okresie letnim – motorowodniak – skutery wodne itp. to Jego pasja.

Bartłomiej Fabianowski

Samochody

Bartek to „mistrz motoryzacji”! Od najmłodszych lat zakochany w samochodach. Potrzebujesz świetnego Doradcy, lubisz rozmawiać o samochodach? Lepiej nie mogłaś/eś trafić, tylko zarezerwuj sobie dużo czasu!!!

Powiedz Bartkowi czego potrzebujesz, nad czym się zastanawiasz, a On pomoże wybrać najlepszy samochód dla Ciebie, a dzięki możliwościom CI OD SAMOCHODÓW dodatkowo będzie on w super cenie, ze świetnym finansowaniem i dokładnie taki, jakiego potrzebujesz!!! Prywatnie miłośnik zwierząt, psiarz, kociarz, lubi spędzać czas na świeżym powietrzu ze swoimi czworonogami!

Twoi Eksperci motoryzacyjni!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wyślij zapytanie, a jeśli nie masz czasu na formularz to dzwoń śmiało!