Witajcie! Na pewno część z Was zastanawia się, dlaczego na naszej stronie podpięte są komentarze i opinie Google dotyczące BMS CARS. Już spieszymy z wyjaśnieniami. Jakiś czas temu zastanawialiśmy się, co zrobić, by nasza Firma była bardziej rozpoznawalna, by każdy z Was mógł łatwiej zapamiętać jej nazwę, by od razu kojarzyła się każdemu dokładnie z tym, czym się zajmujemy. I tak oto powstał pomysł na nową markę – CI OD SAMOCHODÓW 😉.

Z czym się Wam kojarzy to hasło, ten brand??? Chętnie przeczytamy Wasze opinie, piszcie na naszych mediach społecznościowych, wypełniajcie ankietę na stronie – chcemy poznać Wasze opinie!

Naszym założeniem było to, by nazwa kojarzyła się od razu z całym obszarem naszej działalności – od pomocy, doradztwie w wyborze nowego samochodu osobowego czy dostawczego, znalezieniu takiego auta, jakiego potrzebujecie, przez pełny detailing, oklejanie foliami, położenie ceramiki, pełny wachlarz finansowania (leasing, najem, kredyt, pożyczka etc.), aż do ubezpieczenia (zarówno na tzw. taryfach jak i na pakietach dealerskich), pomocy w odbiorze auta, czy jego dostarczenie pod dom czy firmę. Jednym słowem – kompleksowość obsługi i zaoszczędzenie Waszego cennego czasu! CI OD SAMOCHODÓW – zapamiętajcie tą nazwę, odświeżyliśmy nieco nasze wizualizacje, stworzyliśmy nowy brand – doświadczenie zostało, zadowolenie Klientów zostało – a będzie jeszcze lepiej!!! ZAPRASZAMY!!!

Twórz firmę razem z nami!

Czy możesz podzielić się z nami swoimi pomysłami – tak, by nasza działalność była dopasowana do Twoich potrzeb?

Twoi Eksperci motoryzacyjni!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wyślij zapytanie, a jeśli nie masz czasu na formularz to dzwoń śmiało!